Ano, jsme v e-commerce noví. Ale rozhodně nejsme nováčci v oboru. Proč byste měli nakoupit právě u nás a vybrat si naše produkty? Přinášíme některé důvody.

1. Kvalita, za kterou ručíme
Za naší kvalitou si plně stojíme. Je pro nás hlavním kriteriem.
Naše vlastní produkty vyrábíme zásadně a pouze z kvalitních surovin, vybíráme ty nejlepší na trhu. Pokud je to možné, upřednostňujeme regionální dodavatele. Receptury ladíme tak dlouho, dokud výsledek není podle nás 100%. Kromě koření a bylinek nepoužíváme žádná dochucovadla, chemii, éčka. V našich produktech redukujeme množství cukru a soli na nezbytné minimum. Zkrátka myslíme na naše/vaše zdraví.
Než nějaký produkt od našich dodavatelů "pustíme" do prodeje, také ho velmi pečlivě otestujeme. Zajímáme se o jeho původ. Nejsme fanatičtí příznivci značky Bio, protože víme, že někdy jsou finanční podmínky jejího získání nad možnosti výrobců, přestože jejich výrobky parametry Bio splňují. Dáme raději na selský rozum a naše vlastní chuťové buňky....
Nikdy neprodáváme produkty nebo výrobky, se kterými sami nesouzníme.

2. Originální nabídka
Naše produkty kombinujeme s jinými produkty a výrobky, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni. Nabízíme je společně v našich balíčcích. Naše balíčky jsou opravdu originální a nikde jinde se nepořídíte.
Můžete si také sami vybrat mix našich produktů, které vám zabalíme jako krásný dárek, případně k nim přibalíme kartičku s věnováním od vás a pošleme na vámi dodanou adresu. Můžete tak naším prostřednictvím poslat krásný dárek a potěšit milovanou či vám blízkou osobu. Chceme vás potěšit a rozptýlit šeď a nudu z vašeho jídelníčku...

3. Vlastní kamenná prodejna
Máme kamennou prodejnu v Kašperských Horách, v našem hotelu Nebespán. V příjemném prostředí si můžete prohlédnout veškeré produkty a výrobky, mnohé z nich ochutnat. Osobně a rádi vám poradíme, nabízené produkty a výrobky buď přímo vyrábíme, nebo je dobře známe a máme vyzkoušené. Pokud jste z okolí, můžete si v prodejně vyzvednout internetovou objednávku.

4. Jedinečné zkušenosti v oblasti gastronomie s francouzským šmrncem
V naší restauraci a kavárně v hotelu Nebespán nabízíme od roku 2013 skvělou gastronomii. Začínali jsme jako kavárna, dbáme na kávovou kulturu, pracujeme s výběrovou kávou. Zajímáme se velmi aktivně o trendy v gastronomii. Pracovalo pro nás několik výborných francouzských šéfkuchařů, kteří se s námi rozdělili o své cenné zkušenosti v oboru. To nás stále posouvá kupředu, tříbíme si chutě a orientujeme v kvalitě používaných surovin.
Díky tomu vám můžeme nabídnout produkty v nejvyšší kvalitě, a to jak naší výroby, tak od vybraných dodavatelů. A také vám přinášíme i kousek naší oblíbené Francie.7. Neustálé vzdělávání a vývoj kupředu
Za dobu naší existence a působení v gastronomii a hotelnictví jsme získali řadu ocenění.
Grand restaurant, Czech hotel award, Amazing places a další.
V tom, co děláme, se snažíme být stále na špičce. Navštěvujeme veletrhy, inspirujeme se od těch nejlepších, sledujeme trendy a stále se posouváme kupředu. Naše zkušenosti k vám přinášíme i prostřednictvím našich produktů a služeb.
Chystáme také blog, na kterém chceme publikovat informace z našich cest, zajímavé recepty a novinky, které nás zaujaly.

5. Víte, kdo jsme a kde jsme
Pokud u nás nakoupíte, víte, koho podporujete. Nejen nás, ale i naše drobné dodavatele. Zboží v naší nabídce až na naprosté výjimky v běžné prodejní síti nenajdete.
Pokud za námi přijedete do Kašperských Hor, rádi vás poznáme a popovídáme si s vámi.

6. Příznivé ceny a poctivý přístup
Kvalita má svoji cenu, která se většinou odvíjí od ceny vstupních surovin a podílu ruční práce. Nicméně sami víme, že peněz není nikdy dost, a proto se snažíme držet ceny na rozumné úrovni. Naším cílem je trvalý udržitelný rozvoj, a po všech stránkách spokojený zákazník.

7. Podporujeme regionální dodavatele a výrobce
Své zboží důkladně známe. Fungujeme už deset let, jsme v úzkém kontaktu s našimi dodavateli. Snažíme se podporovat zajímavé projekty a ty, kteří se nebojí sami něco vymyslet a převzít zodpovědnost do svých rukou. Aktivně vyhledáváme drobné výrobce nejen v našem regionu.

8. Pečlivá a šetrná expedice objednávek
Objednané zboží pečlivě balíme do několika vrstev obalů, aby odolalo nástrahám přepravy. Víme, že často jde o dárky vašim nejbližším a je tedy důležité, aby zboží dorazilo v pořádku a nepoškozené.
Chováme se ohleduplně i k životnímu prostředí: recyklujeme veškerý obalový materiál a přijímáme k recyklaci obaly i od jiných firem.

9. Pro firmy
Pro naše firemní zákazníky rádi vyrobíme produkty na míru nebo připravíme speciální balíčky v originálním balení. Jsme otevřeni všem návrhům na spolupráci. Kontakt: info@nebeskram.cz nebo tel. 603 255 563. Těšíme se!

10. Rychlá a bezpečná platba
Využijte možnost uhradit objednávku prostřednictvím platební brány ČSOB. Nabízíme vám moderní, rychlou a bezpečnou možnost zaplatit objednávku pomocí platební karty.