Jakým způsobem můžete zboží na našem e-shopu zaplatit a jakým způsobem ho k vám doručíme?

V první řadě bychom vám chtěli říct, že s e-shopem začínáme. Děláme ho souběžně s naší další prací, což je řízení a provoz hotelu a restaurace Nebespán. Naše zkušenosti jsou zatím minimální, nemáme úplnou představu o množství zásilek, tedy ani o čase, který nám provoz e-shopu zabere.

V první fázi budeme objednávky expedovat pravidelně vždy v úterý (pro objednávky od pátku do pondělí) a v pátek (pro objednávky od úterý do čtvrtka). Děkujeme vám za pochopení a moc se těšíme na vaše objednávky.

1. Formy platby
Objednávku můžete uhradit těmito způsoby:

Dobírka - Česká pošta, Zásilkovna:
Poplatek 45 Kč vč. DPH
Cenu objednávky uhradíte hotově či kartou buď doručovateli ČP nebo při převzetí na poště, či v pobočce Zásilkovny.

Bankovní převod
Poplatek 0 Kč
Cenu objednávky uhraďte přes běžný bankovní převod u vaší banky na náš účet č. 279151905/0300
Jako variabilní symbol zadejte číslo objednávky.
Platí pro všechny formy dopravy objednávek i osobní vyzvednutí.

Platební karta:
Poplatek 0 Kč
Platí pro karty společností Maestro, VISA, MasterCards a Visa Electron.

Hotovost:
Poplatek 0 Kč
Platí pro osobní odběr v naší prodejně v Kašperských Horách, vždy však po předchozí dohodě (telefon 603255563 nebo mail: info@nebeskram.cz).

2. Volba dopravy
Chcete si nechat zaslat svou objednávku domů, nebo třeba do zaměstnání? Zatím spolupracujeme se Zásilkovnou. V blízké budoucnosti bude možnost doručení i prostřednictvím České pošty (výhodné zejména pro zásilky nad 5 kg).

Zásilkovna:

1/ Na výdejní místo: cena 89 Kč vč. DPH, zásilka je na Vámi zvolené výdejní místo doručena do druhého dne po odeslání. Svoji zásilku můžete sledovat online nebo pomocí mobilní aplikace. Po doručení zásilky na výdejní místo Vám bude zaslána SMS a e-mail s heslem pro vyzvednutí. Nemůžete-li si zásilku vyzvednout do 7 dnů, jednoduše pošlete odpovědní SMS a lhůtu si prodlužte až na 21 dní.

2/ Doručení na adresu (domů, do zaměstnání apod.) cena 139 Kč

V rámci služby “Zásilkovna domů” doručuje zákazníkům zboží přímo na adresu. 98 % zásilek je doručeno zákazníkům už do druhého dne
Díky vyladěnému systému notifikací mají zákazníci o trase zásilky perfektní přehled.
Dostávají info s časem doručení s přesností až na 90 minut
Platba za dobírku je možná 3 způsoby: předem, anebo hotově či kartou u řidiče
Když řidič zákazníka nezastihne, uloží zásilku na nejširší síti výdejních míst v Česku – a zákazník i tak tedy může mít zboží ještě tentýž den u sebel

3/ Osobní odběr

Preferujete osobní vyzvednutí své objednávky?
Osobní odběr v naší prodejně v Kašperských Horách na adrese Náměstí 7, Kašperské Hory (v budově hotelu Nebespán), vždy pouze po předchozí dohodě (telefon 603255563 nebo mail: info@nebeskram.cz).

Osobní odběr na výdejním místě Zásilkovny:
Svou objednávku si můžete vyzvednout také na jednom z více než 3500 výdejních míst po celé ČR. Informace o jednotlivých pobočkách najdete na stránkách Zasilkovna.cz. Cena 89 Kč při platbě předem a 134 Kč při platbě na místě (s dobírkou).